Aktuálně...

Úvodní stránka

Vítejte na našich stránkách. Pokud máte zájem o realizaci prosvětlení, zastřešení nebo zimní zahrady, pak jste tady správně.

Nabízíme služby v tomto oboru od roku 2003 po celé republice, převážně však ve Zlínském kraji. Provádíme zastřešování a prosvětlování objektů pomocí moderních technologií a to tepelně izolačními komůrkovými polykarbonátovými deskami LEXAN nebo tepelně a zvukově izolačními dvojskly. Druh a tloušťku lexanu navrhujeme dle požadované aplikace.

Dále nabízíme kompletní dodávky zimních zahrad, zastřešení bazénů a přístřešků od projektového návrhu až po jeho realizaci. Veškeré cenové nabídky, včetně vytvoření návrhu a tvaru konstrukce, jsou zdarma. Více o zimních zahradách naleznete na stránce Zastřešení bazénů, přístřešky a zimní zahrady.

Věnujeme se rovněž zámečnické zakázkové výrobě. V této kategorii nabízíme posuvné i křídlové brány, schodiště, zábradlí, oplocení a v neposlední řadě také balkony panelových domů. U balkonů dodáváme kompletní konstrukci včetně nejrůznějších výplní, kde může být použit lexan, sklo, drátované sklo, mříž atd. Ukázky můžete shlédnout ve Fotogalerii v sekci balkony.

12. 11. 2012
Světlík - Jičín (náhled)